| Wildie a întrebat:

Deci, baiatul pe care il plac a aflat asta, dar nu imi spune nimic nou si ma face geloasa zicandu-le celorlalte fete ca sunt frumoase. Eu ma simt distrusa, pentru ca le zice chiar celor mai bune prietene ale mele cryingcrying
Ajutati-ma. FUNDA +VOT

Răspuns Câştigător
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Pai daca face asta intentionat cand esti tuh acolo se poate sa ii placa de tine.

Dar daca o face asa in general inseamna ca e un mic afemeiatrolling on the floor
Si daca ee asa atunci lasa-l in pace ca is altii mult mai bunirolling on the floor

2 răspunsuri:
| blondu_9020 a răspuns:

Inseamna ca si el te placewinking, daca nu te-ar placea nu te-ar face geloasa si te-ar trata cu indiferentawinking

| jakkk a răspuns:

Cauta altu. poate face doar sa scape de tine happy