| unknown2518 a întrebat:

Deci. Chestia e ca mie imi place de un tip. Cred ca de cand l-am cunoscut, doar ca nu am realizat pana anul asta cand pur si simplu era prima zi de scoala, si a intrat în clasă și de atunci ma gandesc doar la el. El era genul ala de cocalar care place toate fetele si mi-a fost foarte jenă că îmi plăcea de el și nu am recunoscut un timp. Am fost rece cu el si ne-am certat non-stop pentru că eu am fost cam nesimtita cu el. Și el m-a tot întrebat daca vrea sa fim amici, dar eu i-am spus ca nu. Am observat ca ma privea insistent. Doar ca na. Nu stiu daca ma place si sunt disperata. Voi ce credeti? Adica unele detalii ma fac sa cred ca poate, dar ne comportam cam urat unul cu altul.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce imi plac baietii astia iesteti, uitati cum o joaca pe degete

| RAY a răspuns:

E un badboy si voua va plac genul asta de baieti, pai vb cu el

| T0T a răspuns:

Ieșiți undeva, dacă continuați așa nu ajungeți nicăieri.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Copilarii. Totusi propun sa iesiti la McDonald's si sa va simtit bine.