| Giulia97Anna a întrebat:

Deci chiar numai inteleg nimic.Imi place de un baiat, si i-am spus unei colege sa-i spuna unei colege de-a lui asta.Asa s-a si intamplat.Si am aflat ca el a zis ca sunt frumoasa,ca-i place de mine dar nu sunt genul lui, ce sa inteleg din asta, daca el nici macar nu m-a cunoscut?! Nu am vorbit decat o singura data si asta s-a intamplat pe facebook.Colegele mele mi-au spus sa renunt, pentru. ca se spune ca baiatul face primul pas nu fata.Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cred că dai izmene pe călător!
Nu mai fi disperată după el, lasă-l să te caute, să te abordeze!
Pa, pa.

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Suntem programati biologic sa ne ****, ca sa perpetuam specia, asta e calea naturala a evolutiei, acest sentiment este primordial si greu de impotrivit, chiar si calugarii au probleme sa se abtina.
DECI
Ori e gay.
Ori nu e pregatit pentru o relatie.
Ori este calugar shaolin.
Ori are pe altcineva si nu vrea sa o insele.
Ori te crede urata cu spume atat de mult incat sa nu aiba nici o dorinta sexuala fata de tine cea ce e improbabil avand in vedere ca baietii ar *** orice, chiar si copaci laughing))
FUTETI-VA PENTRU PERPETUAREA SPECIEI! PENTRU STIINTA!

| Danysan a răspuns:

Eu spun sa ai spui acelesi colege sa-i spuna unei colege care are o prietena o cloega din anturajul celeilate prietene apropiate a lui ca e un mare tampit.Cu o fata se vb pe bune si fata in fata. Asta daca si te vede ca pe o potentiala Partiala partida de imperechere (Pardon )Relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu ai ce pierde daca incerci cel putin sa vorbesti cu el sa vezi ce reactie are. Incearca sa vorbesti pe facebook, sa-l bagi in seama si sa vezi cum se comporta. Daca e ok, si-ti da semne continua. Daca nu, atunci lasa-l in pace, ca probabil nu este interesat.

O zi placuta!

| unknøwn a răspuns:

Că un bărbat se uită aşa 3 secunde la o tipă şi îşi dă seama dacă e genul lui sau nu.

| trista12 a răspuns:

Cred ca e mai bine sa renunti. Ai facut primul pas, e suficient.E lumea plina de baieti!