| sarbucristina a întrebat:

Deci chiar numai stiu ce sa intelegsad sunt atat de confuza...fostul meu prieten mi-a spus ca numai simte ceea ce simtea pentru mine insa astazi cand am iesit pe afara mi-a vorbit frumos,imi zambea,incerca sa ma ia de mana,imi spunea"iubire",se uita in ochii mei atat de frumossad.
Deci chiar numai stiu ce sa cred, ce sa mai intelegsad
De ce credeti ca face aceste gesturi avand in vedere ca a spus ca numai simte ceea ce simtea inainte pentru mine?sad
Oare merita sa mai imi fac vreo speranta de impacare?sad
Voi ce spuneti?sad

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca face anumite gesturi cand te vede, nu inseamna ca vrea sa se impace cu tine si nu iti mai face sperante in privinta asta

| PlayWithMe a răspuns:

Ahahahah sincer m-ai facut sa rad, imi amintesc cand o fata mi-a spus mie esti un inger laughing ehh hai sa trecem la subiect.In 99% din cazuri, baietii se intorc la fosta iubita pentru ca nu il mai place nimeni, iar ceilalti ( 1% ) nu e intreg la minte dupa parerea mea.Am mai intalnit si eu fete spre exemplu care azi spuneau te iubesc maine nu mai simtea la fel, apoi cand vedea ca altul e mai prostanac, se intorcea la mine laughing. Parerea mea ca un baiat care stie ce vrea, iti spune te plac azi si te place ff mult timp, iar atunci cand apare ceva si va despartiti, spune adio si gata.Cauta alta persoana, iti spun sigur ca vei intalni baieti mult mai ok.

| Ea_7898 a răspuns:

E derutat. Si vrea sa te deruteze si pe tine.
Daca l-ai intrebat si ti-a raspuns ca nu mai aveti nici o sansa, nu mai conteaza ce a facut sau a zis dupa.
Prefa-te ca nu-ti pasa. Ignora-l cateva zile sa vezi cum reactioneaza.
Nu te injosi pentru nimic in lume, ca mai apoi sa-ti para rau.
Bafta! :*

| neutrino a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa mergem inainte, nu inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate exista parsivenie foarte multa, nu ne spui ce varsta ai iar asta ma face sa nu pot raspunde dar ti-am dat un indiciu la inceput si am sa-ti mai spun ceva,"dupa ce s-a vazut cu sacii in caruta cauta sa vada daca mai are si el loc " asa ca daca te-ai ars cu ciorba sufla si in iaurt acum ", te rog sa cauti dezlegarea acestor fraze si ai sa-ti dai seama la ce m-am referit

| LaviLove a răspuns:

Cel mai bine este să vorbeşti din nou cu el, eu una nu cred că ştie ce vrea...