| Serban_Skithi_1994 a întrebat:

Deci.cu totii urmariti glumele de pe net.si stiti ce este acela Friendzone!
Ei bine, am o intrebare care e si poveste.si se adreseaza fetelor care imi pot explica ca pentru prostihappy
Deci! Acum vreo 3 saptamani cred, intre mine si o prietena mai veche.cam de un an, s-a petrecut ceva ciudat... dupa ce cu o zi inainte ii dadusem un desen, sub influenta alcoolui si prin urmare ne-am sarutat si chestii de genul acesta insa amandoi in momentul acela am zis ca nu este numai alcoolul.si ca asta gandeam de ceva timp. A doua zi dupa aceasta ne-am intalnit din nou si a decis sa ramanem doar prieteni.pentru ca nu exista nimic altceva.Cand am dus-o la ea.in fata intrarii ne-am pupat pe obraz prieteneste si apoi.cand am vrut sa ma intorc si sa plec. m-a apucat usor de mana...si m-a tinut asa o secunda. apoi mi-a adt drumul. s-a intors si a plecat fara sa mai zica nimic.
Ei bine.totul a mers ok pana vinerea aceasta, cand s-a combinat cu un tip si am simtit asa un regret, dar am trecut repede.insa cand a pus o poza pe facebook cu ea stand la ea in camera...desenul meu era lipit de peretele ei. unde doarme cu capul.happy Cand am intrebat-o de ce. mi-a zis pentru ca.asa a simtit.
Ca sa inchei si cu evenimentul.care ma face sa par mai prost decat sunt...azi i-am trimis cele 20 de sms-uri...actualului ei iubithappy. Astept un raspuns. Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| pustoaica18 a răspuns:

E clar ca ii placi,dar e copil frate",dupa tot ce ai povestit,si dupa tot ce spui tu ca s-a intamplat,ea sa te sarute,si desenul si bla bla bla...s-a dus si s-a combinat cu baiatul ala. pufffffff,din felul in care te-ai exprimat,si cum ai povestit,cred ca esti un tip foarte ok,parerea mea. deci ai rabdare, pentru ca se va intoarce la tine! daca nu o face, inseamna ca...e naiva!

6 răspunsuri:
| BobbyTheOne a răspuns:

E indragostita de tine nu ti e logic? laughing las o in pace, e copila nebuna, dar peste tine nu poate sa treaca.nu i mai trimite mesaje, n o mai baga in seama.fii 100% indiferentwinking in maxim o luna o sa te caute. p.s nici prieteni sa nu mai fiti in timpul astawinking

| Serban_Skithi_1994 explică:

happy multumesc pustoaicahappy dar eu nu am fost niciodata mai mutl decat un prieten bun cu eahappy exceptand episodul acelahappy

| pustoaica18 a răspuns (pentru Serban_Skithi_1994):

Cu mare placere, bafta in continuare, sper sa gasesti o fata care sa-ti fie pe plac si la nivelul tauwinking te pupickiss

| Serban_Skithi_1994 explică (pentru pustoaica18):

Multumesc:* mula fericire si tiehappy big grin
P.S: zici ca imi trebuie de un nivel prea marerolling on the floor

| pustoaica18 a răspuns (pentru Serban_Skithi_1994):

hee heevroiam sa zic ca pari o persoana ok si ca meriti ceva pe masura ta! :-P

| Serban_Skithi_1994 explică (pentru pustoaica18):

O sa o primesc la timpul eihappy pana atuncitongue raman cu prieteniibig grin