| LoveTenis a întrebat:

Deci...cum iti dai seama ca un baiat te place? Adica la mine e asa: 1. vorbeste de mine mereu si ma face draguta; frumoasa; simpatica etc.
2.ma facut proasta doar pentru ca a inceput un alt baiat sa ma placa si eu pe el dar pana la urma s-a dovedit un nesimtit :'( si cred ca s-a ofticat ca numai are sanse! CRED!
3.in timpul orei de tehno si-a scris numele meu pe mana (mana lui)! :-)
4.se uita mereu la mine
Si a doua mi-a intrebare ar fibig grinaca ma place de ce nu a zis nimic? Totusi este un prieten bun de al meu si ceilalti prieteni ai lui deci practic eu stau cu baietii si doua fete si ne avem ca fratii asa ca...
Si daca ne placem (si eu il plac)am putea fi impreuna (avem aceleasi gusturi; ne place sportul; si avem aceleasi materii preferate si zici ca suntem frati! Eu il iubesc si ca prieten si cxa iubit! Si daca nu ma place de ce a facut toate astea?(Cele de mai sus)
Va rog sa nu luati in batjocura ca, chiar ma intereseaza parerile\raspunsurile voastre.Cel mai de inteles raspuns fundita! kiss

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Da te place...cred ca e cel mai clar si de inteles respuns care l-ai primit este?

| neutrino a răspuns:

Ai uitat sa ne spui si cati ani aveti, dar daca el te-a facut si frumoasa dar si proasta, nici macar prostuta, atunci el sigur te iubeste, dar nici el nu prea stie ce sa faca mai departe. Tu iubeste-l linistita si plina de sperante pana cand se va mai dezmetici si el.

| darriya a răspuns:

Te place dar ii este rusine sa-ti spuna.

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Sigur te place mai mult decat ca o sora... Mergi mai departe, in sensul ca vorbeste cu el, dai de inteles ca vrei sa iesi cu el, DOAR cu el si daca vezi ca e mai timid si nu e sigur pe el sa faca primul pas, ia initiativa, sigur o sa-i convina big grin Mult noroc amandurora happy

| 008 a răspuns:

Poate nu iti spune nimic pentru ca e mai timid si nu are curaj, unii baieti prefera ca fetele sa faca primul pas. Dar mai exista o posibilitate, poate ii este teama. Daca veti fi impreuna si va iesi odata ceva urat, poate o cearta sau altceva si va despartiti veti strica prietenia frumoasa pe care ati avut-o inainte, poate nu va mai fi la fel.

| PepsiWTF a răspuns:

De ce sa ne barem joc de tine? Eu cred ca el te place (si eu sunt baiat) si de la 1 am inceput sa cred ceva, dar daca a scris numele tsu pe mana cred ca e clar di cum ai zis, aveti aceleasi gusturi deci in final DA cred ca te place happy

| Bianca0ooo2 a răspuns:

Probabil nu iti spune deoarece poate crede ca daca veti fii impreuna si apoi va veti desparti o sa va suparati unul pe celalalt si cum ai spus ca sunteti ca fratii poate tine la tine prea mult.