| brokxy a întrebat:

Deci cum să nu îți stii adresa? Vreau să îi trimit la bărbatul asta un cadou că îmi place foarte mult de el.Şi zice că nu îşi ştie adresa. Nici numărul de telefon nu vrea sa îmi dea dar totusi zice că mă iubeste simcer nu stiu ce sa mai cred...

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rade de tine nu vrea sa aiba dea face cu tine si te evita elegant

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! 100% are pe alta laughing)) de asta nici nu vrea sa iti dea adresa lui, nu pentru ca nu o stie.

| Adry05 a răspuns:

Da pe naiba, e ciudată rău situația asta, nu există să nu-ți știi nr de telefon și adresa, mai ales pe perioada lungă. lasă-l naiba de ciudat

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este clar precum apa ca baiatul nu e interesat de cadoul tau si inseamna ca nu vrea sa stii unde sta precis e peste

| romeo78 a răspuns:

Cât la sută cunoști din viața lui? 1% sau în cel mai fericit caz 10%!
Una este realitatea virtuală, alta realitatea reală! Nu insista prea mult, căci s-ar putea să dispară cu totul!
Are familie, altfel nu ar fi secretos, cadou se poate trimite și post scriptum la un sediu poștal.

| brokxy explică (pentru romeo78):

Da el a zis că vrea la sediu poştal dar nu înțeleg de ce nu vrea la el acasă? Adica ce are daca îi ştiu adresa se teme că o să îl vizitez sau ce?

| romeo78 a răspuns (pentru brokxy):

Singură ai dat răspunsul! Îi este frică de o vizită neanunțată din partea dumneavoastră.
Nu este singur și nu m-ar mira să aibă familie.
Iar, chestia cu poșta, dacă a acceptat acest lucru, nu înseamnă nimic! Are, probabil mașină, deci se poate deplasa în alt oraș.

| Sofer a răspuns:

Trist. Ați ieșit pana acum la întâlnire amândoi?

| brokxy explică (pentru Sofer):

Zice ca nu are timp sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrea sa aiba de-a face cu tine in afara online-ului.

| Cksihja a răspuns:

Probabil e căsătorit.

| Peachdelight a răspuns:

Eu zic sa ii dai pace. Nu îți mai cheltuii bănuții pe toti "ciudații". Daca te iubește de ce se ascunde? Cum te iubește, pe internet? Nu ii învața prost, bărbatul trebuie sa îți facă tie cadouri. Baiatul asta doar caută scuze, ori pur și simplu nu vrea cadoul de la tine.

| Avarya a răspuns:

Ii este frica sa nu afle nevastă-sa de tine!