| loveahhhh a întrebat:

Cand unbaiat iti spune ca te place sa tine la tine ca esti imp pentru el etc si alteori iti spune ca lui nu ii pasa ca ca niciodata nu o sa iti spuna ca te iubeste si daca e adevarat si daca nu si. tu nu stii exct ce vrea de la tine pentru ca azi iti spune tot e simcer cu tine iti spune ca te place ca... si maine itit pune exact opusul... ce e de inteles?

6 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Probabil din acelasi motiv pentru care o fata se da pe langa un baiat, il mangaie, ii vorbeste frumos, iar cand el incearca ceva... stupoare: e tipa cu altu' deja sau nu vrea mai mult decat prietenie.
Mai pe scurt - imaturitate! La o varsta mai frageda nu exista stabilitate emotionala.

| doc69 a răspuns:

Este de inteles ca nu e matur si ca nu stie ce vrea sau ca are o educatie precara si nu este in stare sa exprime ceea ce simte si intr-un caz si in celalat niciodata nu poti sa schimbi un om. spune-i deschis ce simti ce asteptari ai si daca nu ti le implineste asta e mergi mai departe pana vei intalni pe cineva care iti raspunde nevoilor tale interioare

| SisMusic a răspuns:

In ceia ce ai spus se poate ca baiatul cu, care esti sa nu te placa si vrea doar sa stea cu tine sau poate la prins indispus in ziua respectiva! Daca vrei sa stii cu adevarat sentimentele acelui baiat trebuie sa te desparti de el mai intai si dupa sa vezi ce reactie are fata de acest lucru! Cand ii zici ca te desparti trebuie sa subliniezi si motivul(adica zii ca nu se mai poarta frumos cu tine... chestii de genul asta) daca nu se poate sa se prinda mai greu sa deloc!laughing
Bafta in continuare!winking

| crack123 a răspuns:

Ca trebuie sa mai citesti o carte din cand in cand, daca nici cu autocorectul de pe TPU (care mai gafeaza si el... dar nu in halul asta) nu scrii corect, ai o problema.

| crys23 a răspuns:

Ca nu te place cu adevarat.

| Werimar a răspuns:

Cel mai probabil nu te place.