| Ionuts_7657 a întrebat:

Deci cum sa va zic big grin aseara am fost la o petrecere si acolo am intalnit o fata super draguta cu care spre dimineata am stat cu ea in jur de 3 ceasuri tinand-o in brate. dar doar atat nu am avut curajul sa fac imi mult decat sa ii dau un pupic pe frunte happy in fine a venit dimineata si a trebuit sa plece am incercat sa o sarut si ea a zis " nu, nu!" pe un ton dulce eu m-am simtit aiurea desi nu vorbisem cu ea aproape deloc si atunci era prima data cand am vazut-o, iar acum ma gandesc la ea si nici nu stiu de ce. mi-a ramas imprimata in minte happy. In fine la 3 minute dupa ce a refuzat sarutul mi-a zis sa vorbesc cu colegul ei sa ii cer idu si sa mai vorbim acolo. Nu stiu, imi e teama sa nu ma indragostesc prostesc.

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

O intamplare foarte frumoasa, romantica si care a debutat cu dreptul.Mai bine de atat nu se poate, uneori, 1000 de cuvinte nu valoreaza decat acele minunate minute petrecute cu ea in liniste si pace. Nici nu trebuia mai mult, pentru ca s-ar fi "rupt " vraja. Eu cred ca o sa aveti o frumoasa relatie de prietenie, daca continuati asa, linistiti, in armonie, fara prea mult zbucium. Nu ar trebui sa-ti fie frica ci, dimpotriva, ar trebui sa fii fericit, pentru ca nu toti se pot bucura de asa ceva.

4 răspunsuri:
| DaDaAndrei a răspuns:

Este clar ca este genu de fata inabordabila...care nu`i place sa se grabeasca...continua sa tii legatura cu ea si sa sa iasa bine happy

| cataaa a răspuns:

Daca ea a stat 3 ceasuri la tine in brate inseamna ca a avut un feeling ceva. Cel putin asa cred eu

| Geo14 a răspuns:

Ioooi' cred ca daca ai vrut sa o saruti ceva ai inceput sa simti pentru fata aceea.Si cred ca si ea a inceput sa simta ceva daca s-a lasat imbratisata de un necunoscut si sarutata pe frunte + ca a zis sa-i iei id-ul. Ceva e sigur. Te cam place. Felicitari fetei.Cred ca e pe punctul de a-ti fura jumatate din inimioara.
Geo,

| Ea_3507 a răspuns:

Esti indragostiiit! love struck Si nu trebuie sa iti fie teama pentru ca a iubi este un sentiment unic si nu multi au parte de el. sad Poate asta este inceputul unei relatii frumoase. smug Mai vorbeste cu ea, succes! kiss

Deed