| cosmin23a a întrebat:

m-am indragostit de o fata care are prieten si aseara cand m-am intalnit cu fata respectiva mi-a sarit in brate si eu am inceput sa o sarut acum ce sa mai fac?

8 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Cere-i scuze, lamureste-o ca n-ai vrut intentionat si daca te iarta inseamna ca poti sa-i mai faci curtewinking

| consiliera a răspuns:

Ai grija cu prietenul fetei, sa nu-ti faca probleme.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Probabil daca ea tia sarit in brate si tu ai sarutato s-ar putea spune ca sunteti impreuna dar ea sa decida cu cine vrea sa ramana

| php a răspuns:

Acum iti traiesti viatalaughing daca fata simte la fel cred ca o sa se desparta de pr ei si totul o sa fie frumoslaughing Succes!

| spyke321 a răspuns:

Deci ceea ce spui tu este ca ea are prieten si a venit la tine. Frate treaba e cam naspa. Imagineaza-ti ca daca ve-ti fi impreuna va face la fel.
Nu cred ca te vei simpti bine cu o persoana care te inseala.

| OneLove_2406 a răspuns:

Scz ca zic. dar din moment ce are prieten inseamna ca e panaramaaaaaaaaaaaaaaa! deci nu o mai baga in seama. sunt n fete pe pamant. nu e d e tine happy

| NoMoreRegrets a răspuns:

Poate a reactionat asa din cauza ca se certase cu prietenul ei sau ca sa il faca gelos. Nu o cauta, si nu deschide subiectul asta. Daca a avut vreo intentie, cu siguranta te va cauta ea happy

| tinutzZa_6110 a răspuns:

Daca se iubesc reciprok...atunci lasa-i in pace... nu trebuie sa le strici relatia!