| BlacKAngeL1915 a întrebat:

as avea nevoie de videoclipuri, povesti, basme etc precum cel din link-ul de mai jos, legate de iubire. De ceva timp imi place foarte mult de o fata nu este genul de fata care sa arate extraordinar de bine si sa se interpreteze faptul ca imi place corpul ei sau asa ceva. Imi place foarte mult de ea, suntem colegi de clasa eu cred ca nu ma considera respingator deoarece in marea majoritate a zilei o tin in brate, o sarut pe frunte pentru ca asta ii place foarte mult, si imi este foarte greu sa stau tot timpul in prezenta ei si nu imi pot face curaj sa ii spun ceea ce simt pentru ea, este foarte mica de inaltine si foarte draguta, frumoasa si toate cele bune, este o fata modesta care critica fetele care umbla cu 10-15 baieti in 2 -3 zile, este o fata cumite doar ca am unele ezitari deoarece am un coleg care i-a marturisit ceea ce simnte ( intr-un moment de singeritate sub influenta alcoolului ), iar ia il trateaza cu indiferenta nu stiu ce sa zic adica mi-e frica ca daca i-as spune ceea ce simt nu as mai putea nici macar sa o tin in brate in fiecare zi si sa o sarut pe frunte. Odata m-am hotarat sa ii fac o surpriza un ursulet foarte dragut, facusem planuri, ma imbracasem frumos si planuiam sa o duc la o cofetarie, iar doamna ce servea acolo sa imi dea ursuletul pe care m-ai apoi sa il dau ei, dar a intervenit altceva ea a mers la cofetarie fara sa o invit pentru a comanda un tort pentru ziua unei prietene, nu am mai apucat sa o invit am ramas cu baietii dupa care am plecat spre casa, inca am acel ursulet dar nu mai am curajul necesar pentru a face asta, cred ca cea mai mare problema a mea este faptul ca mi-e teama sa nu pierd imbratisarile pe care i le ofer aproape zilnic, ii spun cat este de frumoasa etc, dar parca nu am acel curaj, ne uitam impreuna la video-uri de genul celui de mai jos si se emotioneaza in momentul in care apare ceva romantic.
https://www.youtube.com/watch?v=0cSUZrQmnpY
Va multumesc si vreau sa precizez ca ea are 17 ani iar eu 16 si suntem colegi de clasa, astept un raspuns cat si link-uri pentru videoclipuri de genul.