| IubesteEa a întrebat:

Deci cum stiti din povestea anterioara el m-a parasit findca l-am inselat din cauza zvonurilor de la scoala asa am aflat ca are pe altcineva de la fratele meu am aflat eu cu oana bff nu am crezut desi a fost adevarat ca fostul a primit mesaj de la ea si cand il citea se uita la mine si imi zambea oare de ce? apoi s-a intalnit cu oana si i-a spus ca inca ma maiiubeste si ca ar vrea sa se impace cu mine si asa a fost apoi a vrut sa ne sarutam desi nu eram sigura daca mai e cu aia sau nu, iar cand iesea afara ne distram de minune apoi cand a plecat nu ma pupat si am fost dezamagita am vorbit pe mess si a zis ca nu a apucat sa ma sarute ca era colegul lui de fata si oana pai de >ce? apoi ne-am despartit din nou din cauza unei fete marina s-a bagat si ea inseama asa i-a spus lui tot felul de minciuni el a crezut-o de ce a crezut-o pe ea si nu pe mine? apoi l-am intrebat daca ma mai place a zis ca nu mai vrea sa fie cu niciuna ce a vrut sa spuna si ca mai bine decat sa ne certam toti 3 a vrut sau nu sa se desparta de mine? acum suntem despartiti de 5 luni, iar cand am fost la biserica sa bem apa eu cu el si prietenii l-am impins in boschetii si apoi a venit la mine si ne-am tinut de mana intr-un fel anume inseamna ca mai tine la mine? sau si-a batut joc? cititi cu atentie totu!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu esti destul de moale si el te manipuleaza cum vrea, daca erai mai aldracului plangea si regreta ca te-a inselat.

| ganton a răspuns:

Invata punctuatie si ortografie (adica mai baga un punct, o virgula, un alineat). Stai jos, 4!