| IubesteEa a întrebat:

Pai eu am 13 ani si el 12 da stiu mai mic am fost impreuna 2 saptamana si 4 zile cand ne-am despartit prima ora i-a zis prieteni mele cele mai bune oana ca ma iubeste si ca ar vrea sa fie din nou cu mine era adevarat asa s-a intamplat, si cand eram despariti, fratele meu care e cu el in clasa a zis ca el are iubita pe o fata mai mare de clasa a 8-a ce fata de a 8-a ar fi cu unu de 12 ani asa si eu cu oana nu am crezut dar adevarul a venit la noi si a primit fostul mesaj de ea ma rog de craciun veche povestea si cand citea ce scria el se uita la mine si imi zambea cand am plecat s-a dat la mine adica se apropia de mine a dar prima prima oara ne-am despartit findca eu l-am inselat cu colegul meu si el m-a prins si eu suparata m-am dus la el si l-am intrebat daca mai suntem impreuna si el statea intr-un colt al scolii si arunca cu bulgari in geamuri nu avea ce face era in decembrie si el a zis da dar nu s-a uitat la mine o fi fost gelos? apoi a zis ca nu mai suntem impreuna oare din cauza asta? si cand ne-am impacat l-am intrebat daca ma iubeste si a zis da si a zis ca 99% ma iubeste apoi a zis sa ne sarutam dar despartirea a fost din cauza unei prietene marina si ea a vorbit cu el pe mess si ea i-a zis ca eu i-am sp ei ca sunt cu el si ca ne-am sarutat si el mi-a sp ca nu mai vrea sa fie cu niciuna findca i-am spus lui aia cu i-a fost vina apoi a zis mai bine decat sa ne certam toti 3 ce a vrut sa spuna? pls help mersi:*

2 răspunsuri:
| aliely a răspuns:

Nici eu nu inteleg

| ViiiiiiiiiD a răspuns:

Am citit toot
siiiiiii
nu inteleg nimicaa
laughing