| dddiana a întrebat:

Deci de o zi ma simt ca dracustraight face.
Adica la scoala e totul ok. Dar cand ajung acasa simp ca ceva i. mi apasa pe inima, vreau sa plang si nu pot.Motivul cred ca e ca ieri a inceput sa-mi placa de un tipoh go on.
Deci nu stiu ce sa mai fac.Am incercat sa ma descarc prin plans dar parca nu mai am lacrimi.straight face Deci va rog un sfat orice vas ramane indatorata.happylove struck
sigh

3 răspunsuri:
| blodinel a răspuns:

Asculta o melodie trista si o sa te simti mai bine... la mine a mers tongue

| Mihailovich a răspuns:

Ai incercat sa vorbesti cu cineva? Sa te descarci, sa te faca sa zambesti si sa uiti de toate? Iar incearca, si daca nu reusesti, revino cu un comentariu.

| Mihailovich a răspuns:

Ai incercat sa vorbesti cu cineva? Sa te descarci, sa te faca sa zambesti si sa uiti de toate? Iar incearca, si daca nu reusesti, revino cu un comentariu.
ps. Nu imi vad raspusurile, asa ca am considerat ca un re-post nu strica.