| mikafrumi223 a întrebat:

Offfff. Nu prea stiu cum sa zic dar de la un timp ma simp atat de diferit crying imi ete rau ma doare capul ma simt de parca as fi cu capul in nori e o senzatie nasoala crying( Dar am observat ceva ca a inceput sa-mi placa de un baiat.Dar am aflat chiar ieri ca el se da la alta.Acum cand o vad pe aia imi vine sa.o. Doamne.nu am mai simtit pentru nici un baiat asta! Acum nu stiu eu nu sunt genul care crede in,, dragoste vesnica sau fericire " el se uita la o tipa dintr-a 8 eu am trecut a-6 dar arat ca o tipa de a noua cam asa sunt inalta si fff.bn dezvoltata am tot...el a trecut a noua e mare dap dar eu am mai avut prieteni si am si experienta ...Decat de aia care e la aceeasi scoala cu mine si e mare boschetara e printre premiantele de locul 3 sau mentiune si e proasta.Pe cand el e de 10 e cel mai bun din clasa (ca mine).Ok asta nu conteaza.Dar am vrut sa zic cui va asta. mersi si vreau un sfat

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Sterge-te la nas și pregătește-te pentru școală!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru surioara noastra care este la mare necaz, atentiuuuuneee! sa facem ceva pe sistem, auzi mikafrumii223 tum tum tha tha tum tha, se stie

Foaie verede capatana, mai este o saptamana, incepe al dracu calvar, vine noul an scolar, zi baaaaaaa tataaaa baaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce sfat domnisora sa iti dam?
Ar trebui sa te preocupe scoala, lasa dezamagirile in dragoste, ai timp si de "iubit" dupa 18-20 de ani incolo.
Gandeste-te ca mai ai cateva zile si incepi scoala, bucura-te de ulimele zile, lasa dragostea!
Te pup!

| Hieer a răspuns:

Deci tu esti ''fffffffffff dezvoltata'' nu? Si ai si experienta in relatii nu?

| ioanaAn a răspuns:

Telenovela de 2 lei.
Gaseste alt scop in viata, o ocupatie, ceva si poate iti revine mintea la cap.