| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.NU pot sa plang, desi numai eu stiu ce e in sufletul meu...Nu cred ca e o problema medicala, deoarece am plans la moartea bunicii mele si am plans de multe ori, insa de exemplu azi am avut ultima ora de dirigentie si nu am plans, aveam lacrimi, dar n am plans.Ma simt ffff rau, pentru ca nu pot sa ma descarc si ramane in suflet si e fffff greu...

2 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Pai gsesteti pe cineva de incredere si sai povesteti tot ce ai pe sufletbatting eyelashes si asa te descarcii sau iti zic eu ce sa faci sa plangi si pebune e chestia aasta uitatela filmul click si iti zic eu ca daca te uiti la film plangi siguratsad :*:*

| TrupFaraSuflet a răspuns:

Nu este neaparat nevoie sa plangi...incearca sa vorbesti cu o prsoana apropiata.Aceasta te poate asculta si te poate face sa te simti mult mai bine.