| AdelaOT a întrebat:

Deci de revelion putem spune ca m-am cuplat cu cineva si in seara aia ne-am sarutat, l-am pupat pe gat i-am facut semn((; si l-am muscat de lobul urechii. Eu am vrut sa il excit (: cred ca mi-a iesit. El mi-a pus mana pe fund si eu proasta ca l-am lasat sa ma pipăie dar noi ne cunoastem de mult, a fost frumos nu pot sa zic ca nu mi-a placut ((: Am stat toata seara bot in bot. Eu zic ca a fost un prepreludiu (: nu am ajuns acolo... nu vreau. Am vrut sa-l excit (: si sa il las asa.
Luni am inceput liceul si a venit la mine in clasa ne-am sarutat totul bine pana acum. Azi adica marti nu a raspuns la mesaje si dupa m-am dus pe hol l-am vazut si imi zice ca trebuie sa vorbim, ne ducem undeva sa fim doar noi si imi zice ca nu merge si ca a fost ceva de o noapte practic (sa nu înțelegeți gresit) nu am facut sex!
Si se uita asa in ochii mei parca ma sorbea din priviri asa si parca acum voia sa ma sarute dar nu stiu de ce! Eu cred ca există inca o fata... asta e.
Voi ce credeți?

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

De ce crezi că ai fost proastă ca l-ai lăsat sa te atingă, din moment ce erați în pat împreună și va jucati? Ciudat. In fine. Adevărul ai cum să-l afli, numai si numai de la el. Poate fi vorba de altă fată în peisaj.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu cred ca numai baba Omida impreună cu baba cîmpina te pot ajuta, babo cîmpiooolaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu inteleg ce urmaresti!
Spui ca ati facut un preludiu, dar nu ati ajuns acolo...
UNDE anume nu ati ajuns, fiindca preludiu inseamna pregatirea sexuala de dinainte de penetrarea vaginala.
Mai spui intr-o alta fraza ca ati facut ceva de o noapte, dar ca nu a fost sex. Atunci ce a fost?
Poti te rog sa fii mai clara in exprimare, ca sa intelegem ce ai facut si ce vrei de la noi?

| mihai69 a răspuns:

Sau o fi un alt... băiat? rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Da. Poate chiar exista alta fata. Mai discuta cu el și afli de la el dacă își dorește cu tine ceva sau nu.