| kitty_4375 a întrebat:

Deci... desi s-ar putea sa radeti putin de mine, na, asta e. Sunt cu un baiat din alta clasa, pe care, din pacate nu prea il cunosc, adica amandoi suntem FOARTE timizi si abia daca ne salutam cand ne vedem. Ne-am imbratisat si ne-am sarutat o data, dar suntem foarte distanti. Spuneti-mi si mie ce credeti. Ar trebui sa ii spun ca suntem prea distanti sau?happy

2 răspunsuri:
| Laviy a răspuns:

Pai sincer, ce bucurie iti aduce tie relatia asta? Adica, esti fericit cand te saruti cu persoana iubita, cand stai la ea in brate, cand auzi ca te iubeste. Relatia voastra pare doar o simpla prietenie. Daca nu ti la el, termin-o. Daca ti, incerarca sa vorbesti cu el, sa il faci sa inteleaga ca tu ai vrea sa se poarte altfel cu tine.

| Spaiky a răspuns:

Buna kitty_4375
Incearca cu el sa detii tot felul de discutii care il pot atrage, daca el nu "poate" sa faca asta incearca tu sa faci primul pas. Asa este dragostea la prima vedere si din cate cred esti si la prima dragoste.Incearca o sa mearga o sa vezi te pup!:*