| printesa100 a întrebat:

Hei.Unei fete ii place de un baiat din clasa. Acel baiat crede ca o place prin reactiile: hai vino la mine,a sarutat-o, a imbratisat-o. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu as face asta, si nu numai eu, majoritatea baietilor si fara sa o plac, daca e "frumoasa".Are nevoie de un temei mai mare pentru a crede asta.
Am pus intre ghilimele frumoasa fiindca frumusetea e relativawinkingsi se raporteaza diferit in ochii fiecarui individ.(nu cred ca vroiai sa stii asta)

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ai o exprimare greoaie si imi e cam greu sa inteleg ce vrei sa zici. o.O

| Doub a răspuns:

Cred ca nu are sens ce zici.thinking

| KillMePlease a răspuns:

Nu am priceput.
Ce?!

| Park1Suin a răspuns:

Daca baiatul e genul de macho e si normal sa se dea la orice fata.Dar daca nu e asa iar fata vrea neaparat sa afle ce si cum ar fi mai bine sa-i spuna verde-n fata ca-l place.