| georgica2k a întrebat:

Deci dupa ce`am bagat limba fetei in gura ca sa ne surutam? In ce fel ma joc cu limba ei? Dati`mi niste exemple

7 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Vezi ca sunt pe internet tot felul de "tutoriale" video despre acest subiect. Daca vrei sa iti trimit un link unde poti gasi ceva folositor, anunta-ma printr-un mesaj privat.

| georgica2k explică (pentru LeontinAndrei):

Lasami`l aici ca tu esti senior si nu pot sa-ti trimit mesaj privat :d... Plz dau funda.

| LeontinAndrei a răspuns (pentru georgica2k):

Nu sunt senior, sunt junior. Nu-ti pot lasa aici ca nu imi este permis de catre conducere. Iti voi trimite eu adresa respectiva, insa va trebui sa astepti putin sa o caut.

| LeontinAndrei a răspuns (pentru georgica2k):

Mda... se pare ca nu-ti pot trimite acel link datorita rangului de junior. Daca este lasa-mi o adresa de e-mail si-ti trimit pe mail acel link.

| georgica2k explică (pentru LeontinAndrei):

Add : djsummer_smekeras@yahoo.com l`asi si un reply aici daca ai trimis email

| georgica2k explică (pentru LeontinAndrei):

Email: djsummer_smekeras@yahoo.com... Lasa un replay aici daca ai trimis email-ul

| LeontinAndrei a răspuns (pentru georgica2k):

Ti-am dat add si iti voi trimite linkul. Daca mai ai intrebari sau ceva, ma gasesti acolo.