| PaulMPIC a întrebat:

dati-mi si mie niste exemple de glume care sa le inchid gura! DAU FUNDA! celor mai bune glume!

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Paaaiiiii...Imi plac dintii tai, ador culoarea galben
Ce par frumos ai, pacat ca-ti iese din nas.
Intreaba pecineva,, Si te-a durut''
Daca iti rapunde,, Ce''
Spune-i,, Cand ai cazut din cer, pentru ca fata ta pare deistrusa''
FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune glume de a inchide gura cuiva, mai ales, sunt in serialul M.A.S.H. in care fiecare episod nu are legatura cu celelalte. Intreaga serie e presarata cu replici amuzante sau glume menite de a inchide gura celui sau celor care comenteaza.
Sper ca te-a ajutat, daca nu, te rog ignora acest mesaj.

| corsoandrei a răspuns:

Nu prea stiu, in cele mai multe cazuri trebuie sa te adaptezi.
"Haideti cu totii in capul lui, e loc destul pentru toti"

| Voicu_Costin_1989 a răspuns:

Deschide gemul sa intre glumalaughing da sa sugi tu pl nu vrei?

| AnaCool140 a răspuns:

Uite cateva:
1. Te-as insulta dar nu cred ca te-ai prinde
2. Imi dau seama cand minti, cand minti ti se misca buzele
3. Oricine are dreptul sa fie prost, insa tu faci abuz de acest drept
4. Au sunat de la azil, au zis ca sunt pe urmele tale...
FUNDITA? big grinwinking