| NumaiAdevar a întrebat:

Deci e culmea culmilor cum naiba acum fetelor sa va deranjeze cand iubitul vostru pune mana pe voi.Cam multe mofturi si dupa aia va plangeti de ce relatia nu merge sau va-ti despartit si nu ma refer la sex.Intro relatie parca trebuia ca cei 2 parteneri sa se simta bine.

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Le deranjeaza doar cand le deranjeaza ceva la tine. Nu e vorba de mofturi ci de respingere. Poate esti sufocant sau plictisitor? Ca daca sunteti intr-o relatie inseamna ca te-a placut fata dar s-a intamplat ceva aiurea.

| lolly a răspuns:

Dar te intrebi, sa nu fie baiatul pervers, doar la parasute le place un baiat perverswinking sa le pipaie si altele, evident fetele cuminti fac prostioare doar cand vor eletongue cand nu vor si sunt `obligate ` de partener se simt prost si refuza.Capish?

| Laya a răspuns:

Daca exista DRAGOSTE intr-o relatie, atunci nimeni nu va fi deranjat daca prietenul pune mana mai insistent, dar in momentul in care fata deja s-a plictisit, apar si chestii gen: "Nu acum, nu ma simt bine!" sau "Tu numai la asta te gandesti!"

| DeniAli14 a răspuns:

Care e intrebarea?happy

| Alexandra_2188 a răspuns:

Dar cine a zis ca toate fetele is la fel?

| llylaav a răspuns:

Impusca-te si o sa iti fie bine.