| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Deci, e o povestioara mai lunga. Eu am avut 2 relatii cu o fata. Acum eu o plac si o iubesc foarte mult si ea mi-a zis acelasi lucru. Deci ar trebui sa o intreb din nou sa fie cu mine? Si daca zice da vreau sa fac ca relatia noastra sa dureze mai mult. Va rog ajutati-ma! Funda!

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Pai depinde si ce varsta ai!
O relatie de durata se bazeaza pe mai multe chestii! in primul rand ar fi increderea,adica,nu toata ziua sa o stresezi si sa i la ea in telefon sau mess,sau fb cu gelozii si crize,sa ii acorzi si ei libertatea de care are nevoie,sa nu o sufoci,sa nu te superi din nimicuri, sa o intelegi cand nu poate sa iasa afara si sa nu te superi, si ea o sa faca la fel daca vede ca faci si tu asa ceva! si o sa va intelegeti pana la urma!winking

1 răspuns:
| Rocsyyy a răspuns:

Bun,in primul rand ia-o usor.Nu îi spune intr-un moment nepotrivit,asta s-ar putea sa o supere, dar totusi intreab-o, indiferent de raspuns.