| Georgia1234567890 a întrebat:

Deci este complicat. Eram imoreuna cu acest baiat x, dar nu ne mai vazusem de vreo luna si m.am sarutat cu y, iar dupa asta m.am despartit de x pentru ca il iubeam prea mult si nu voiam sa ii spun verde-n fata asa ca m.am despartit de el, insa y i-a spus lui x peste cateva zile... Si m.am certat cu x foarte rau, iar el fiind cel mai bun prieten al meu, nu am putut renunta la el, asa ca mi.am cerut scuze de mii de ori si acum am aflat ca el s.a imorietenit cu "cea mai buna prietena a mea" si i-a spus multe secrete de.ale mele. Nu stiu cum sa fac, nu vreau sarenunt la el, cum pot sa il fac sa ma inteleagasa ma ierte si poate sa o luam dela capat? Ajutorsad

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el este putin istet, nu mai ai cum.

| sonyaheart a răspuns:

Draga fa o ecuatie si vezi ce-ti iese, si ai rezolvat problema :-)))..Cu o discutie rezolvi tot.