| kolyok94 a întrebat:

Deci este o fata pe care plac, ne cunoastem de o jumatate de an... La inceput ii placea de mine dar mie atunci inca nu. Iar acum de vreo o luna si ceva am tot intrebat-o de ii place de cineva, o zis ca ceva tip, peste 2 sapatamani iar am intrebat-o si deja ii placea de un alt tip si de cateva zile iar am intrebat-o despre acest lucru si mi-o zis ca nici nu ii placea de tipi aia numai asa o zis "din chestie"... si parca vad ca ma place dar nu is sigur. Oare ma place?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se joaca cu tine si tu te joci cu ea.
Propune-i sa iesiti impreuna,daca accepta,e bine, ii poti cere sa fie iubita ta, ai sanse sa fii cu ea!
Succes.

| Roberta a răspuns:

De ce pierzi vremea intreband-o daca ii plac alti tipi?
Invit-o la un suc si incearca sa o cuceresti. intreba ce parere are si despre tine, aici e vorba de tine nu de altii;-)