| anonim_4396 a întrebat:

Deci este o situatie jenanta, cand vorbesc cu o fata pe o retea de socializare oriunde si o intreb ce face si e imi raspunde "bine" si dupa ce sa mai spun? laughing Stiu ca e cam tampita intrebarea da nah...

Răspuns Câştigător
| RoxiiDinca99 a răspuns:

PAi. Impresia mea este ca o placi blushing. Adica daca nu o placeai sigur gaseai ce sa ii spui. Si cred ca si ea te place.
Poti sa gasesti lucruri banale despre care puteti vorbi. Ai grija. Poate e timidawinking
Fundita? puppy dog eyes

| Dutzu18 a răspuns (pentru RoxiiDinca99):

Da ai dreptate o plac

2 răspunsuri:
| Mădiiiiie a răspuns:

Hei, chestia asta nu e jenanta deloc, pentru ca multora li se intampla si e ceva normal, doar incearca sa deschizi un subiect despre ceva ii place ei big grin Multa bafta!