| ioanamaria123 a întrebat:

Deci este posibil sa am apendicita, insa nici menstruatia nu mi.a venit. este posibil sa ma opereze de apendicita daca sunt pe stop?

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu nu cred ca are legatura menstruatia cu apendicita. Poate e doar o alarma falsa si ai o raceala la ovare. E bine totusi sa te duci la un control.

| Încrucişătorul a răspuns:

Pana la urma, cine te opereaza? Gigel Frone?
N-ar trebui sa stie, ce dracu'...

| h3r a răspuns:

Nu.

| ioanamaria123 explică (pentru h3r):

Ok mersi. dar momentan nu mi.a venit menstruatia ori si din cauza ca am apendicita?

| h3r a răspuns (pentru ioanamaria123):

Nu are nicio legătură, mai ales să te opereze in zilele de menstruaţie.

| dragos9234 a răspuns:

Care este problema daca esti pe stop?
Nu mai iese apendicele?

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Mai bine te duci la un ginecoloc sa te verifice care e problema ta.

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Buna...Deci cand pe mine a inceput sa ma doara tare burta, m-am hotarat sa merg la spital pentru ca stiam ca am apendicita..si atunci cand ma pregateam am observat ca imi venise menstruatia. am crezut ca durerile sunt de la menstruatie..si am mers la spital.m-a operat si eram pe stop..nu e nimic in legatura cu asta..doar ti-e tie rusine. Bafta :*