| Surajjjjjj a întrebat:

Deci eu is tigan cu traditii am fost insurat cand eram mai mic, parintii tot asa se poarta in haine tiganesti etc, eu nu ma port mereu asa doar cand is cu ei sau la nunti si evenimente de ale noastre. In fine, am cunoscut o fata acum un an pe Facebook, romanca frumoasa si in anul 3 de facultate, parul lung, corp nota 10, vocabular de nota 10 maniere, ochi albastri tot ce vrei. Offf si prima data credeam ca face misto de mine si voiam doar sa eu trag si atat dar fata era pe bune. M-a placut din prima..era si virgina ne-am culcat dupa a treia saptamana dupa ce ne-am vazut.Suntem impreuna de un an o iubesc enorm..am vazut ca tine la mine si ca nu face misto..ma gandeam ce cauta o fata asa belea cu un tigan. E viata mea si pentru ea as renunta la familia mea, la tot ce am doar sa ma mut cu ea.Nici familia ei nu ma accepta, ne vedem in secret. M-o asteptat 5 luni pana am venit din strainatate si eu am inselat-o cat eram in tara vara trecuta, in sensul ca am fost la femei pentru sex oral sad iubita mea s-a oferit sa imi faca dar nu pot sa imi bat joc de ea..chiar daca insista sa imi faca eu nu vreau, in fine a aflat romanca mea peste cateva luni ca am fost la femei.S-a intamplat doar odata..si am vrut sa mai merg odata dar n-am mai fost. A aflat fiindca ne-am dat parolele la telefon si a citit convorbirile vechi cu baietii. La noi la tiganii e ceva normal ca barbatul sa mearga la femei, dar ea-i romanca si nu accepta asa ceva. I-am recunoscut totul acum suntem impreuna iar, dar a zis ca ma poate ierta dar nu o sa mai aiba incredere in mine niciodata. Eu o iubesc, e frumoasa, desteapta, finuta, a fost virgina. Nu ma asteptam..la ce corp bestial are nici nu stiu cum a ales sa fie cu mine dintre toti baieti care-i scriu mereu si o invita la cafele, chestii. Vreau sa stiu cum sa imi repar greselile, cum sa fac sa aiba iar incredere in mine..ne-am certat urat cand a aflat, am facut-o sa planga, atunci cand a aflat a slabit 3 kg.m-a durut sa o vad asa. Stiu ca faptul ca eram beat nu ma scuza de ceea ce am facut. Zilele trecute ne-am vazut, ne-am iubit, am facut dragoste multa, multa, ne-am plimbat, am ras, ne-am uitat la un film. O seara intreaga am stat impreuna, a fost super.Ma iubeste maxim si eu pe ea, dar mi-a zis..ca nu va mai putea avea incredere in mine chiar daca ma iarta. Vreau sa-i arat ca m-am schimbat..cum fac? Nu vreau sa o pierd pe ea o sa o vad nevasta mea nu ma intereseaza de nimeni si nimic, simt ca nu o merit uneori, dar vreau sa-i arat ca eu nu mai repet niciodata ceea ce am facut in trecut.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi nu mai faci și o să vadă ea cu timpul că te-ai schimbat idk. poartă-te cum trebuie cu ea și nu-i mai greși

| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa te comporti in continuare tot la fel cu frumoasa... armeanca. Ea te iubeste sincer din toata fiinta ei. Multa sanatate!

| Surajjjjjj explică (pentru corbulalbrosu):

O sti pe fata mea? :O

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Surajjjjjj):

DA. O cunosc insa nu in mod real, doar in mediul virtual. Fata te iubeste mai mult decat ti-ai putea tu inchipui. A fost foarte nefericita, a plans foarte mult,... dar sa stii ca iertarea face parte din firea omului.

| Emilian65 a răspuns:

Arata-i ca o iubesti prin fapte si nu prin vorbe. Nu mai merge la alte fete.

| MValentin a răspuns:

Si ma intreb de ce mi s-o sters răspunsul? Moderatorii sunt cam necopți la cap, bine ca lasati întrebările lui verginica vaca grasa cu întrebările precum daca e bine sa faca sex cu sotia sefului