| nume1945848 a întrebat:

am 16 ani..si sunt impreuna cu o fata de vreo 3 luni... o iubesc ca pe ochi mei din cap nu pot traii fara ea si si ea ma iubeste stiu sigur asta relatia mergea foarte bine decat ca in ultimele 2 saptamani au aflat parintii ei de mine.ei nu ma accepta pentru ca sunt tigan sad cum pot face sa-i arat tatalui sau ca nu ii vreau raul si ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
| Maddutzakiss a răspuns:

Of ce aiurea nu stiu ce parere au parinti ei despre tigani insa eu sunt de parere ca exista si tigani sufletisti cinstiti nu doar din aia care fura si isi bat joc vorbeste cu el explica-i ca o iubesti ca faci orice pentru ea spune-i sa te puna la incercare

5 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Eu am o singura curiozitate. gagica e blonda?

| anapricopi76 a răspuns:

Sa ii dovedesti ca o iubesti si chiar iti pasa de ea.Prin fapte arata-i.

| Sergiuc20 a răspuns:

Of, nu stiu ce sa zic dar.
Bafta. Incearca sa faci in asa fel sa o pupi (saruti) in fata tatalui ....si sa vada ca o iubesti...