| Elena298 a întrebat:

Salut la toata lumea, vreau sa va intreb si eu ceva. Am o problema, e vorba despre un baiat pe care l-am cunoscut in urma cu 6 luni de zile, el de la mine nu a a vrut relatie, a vrut doar sex si eu nu am fost de acord. Acum am cunoscut un alt baiat, unul care ma iubeste da nu putem fi impreuna din cauza ca el e tigan si eu romanca. Cu toate astea eu il iubesc, a aflat celalalt baiat ca il iubesc pe el si a inceput sa ia foc. Am aflat ca a luat foc de la o cunostinta, intr-o zi am vazut ca vb cu fata aia pe camera. Eu ii mai povestesc despre baiatul pe care il iubesc si in ziua aia el vb cu ea pe camera si cand m-a vazut s-a schimbat total la fata in fine, ceea ce eu nu inteleg de ce a luat foc cand a auzit ca eu il iubesc pe altul daca el a vrut de la mine doar sex sau zice la toata lumea asta? Rin sa mentionez ca eu sunt virgina si el stia asta. V-as ruga fara raspunsuri rautacioase dau ironice, multumesc.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci asta este problema ta? Daca te gandesti la asta... inseamna ca te mai gandesti la el si te intereseaza parerea lui, ceea ce este o absurditate, avand in vedere ca stii ce voia el.

Pur si simplu, poate s-a mirat si el, nu avem de unde sa stim ce era in capul lui. Numai bine!

| Freya1 a răspuns:

Ai picat din lac in put.
În primul rând nu ar trebui să iti pese si pe urma sa cauti un băiat mai de doamne ajuta decat astea doi.
Păi se oftica pentru ca s-a gandit ca o sa fi lesinata la picioarele lui după ce faceti sex si ca te va avea la cheremul lui.

| Crackman a răspuns:

Ce naiba sa ai treaba cu tiganul... Mai creste niste creier

Răspuns utilizator avertizat
| NarcisIfrim a răspuns:

Nu inteleg de ce conteaza atat de mult parerea lui, daca a fost sau nu cu tine.
daca te iubeste baiatul asta conteaza natia atat de mult? chiar nu inteleg de ce atata ura?

| eddyEdddy a răspuns:

Dc ascultati de gura lumii? eu niciodata nu am auzit ceva bun cand am fost impreuna cu cineva nici macar de la prieteni.toti sunt invidioasi vorbeste cu el