| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu si prietena mea ne-am certat iar.rolling eyes. motivul? un baiat(mai mult fata decat baiat.nu se intelege bine cu niciun baiat, sta doar cu fetele) care mereu se baga intre noi si de fiecare data ne certam din cauza lui. i-am spus de nenumarate sa nu mai stea cu ala. dar mereu face la fel.chiar nu vreau sa ne mai certam. avem mult prea multe secrete si chestii impreuna.de 2 zile nu mai vorbim deloc.azi nu a venit la scoala. ce naiba sa fac? chiar m-am saturat de atatea certuri.

4 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Ai rabdare poate ca vrea doar sa se imprieteneasca degeaba ii spui sa vorbeasca cu tipu ala ca tot ca ea va face deci las-o libera nu poti luia tu decizii pentru ea straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu te-am bagat in seama?laughing

| mejustme444 a răspuns:

Impaca-te cu ea...si gataaa! ca ea a stat cu el pentru ca tu nu ai bagat-o in seama.winking

| Emilia543 a răspuns:

Intreab-o daca ea doreste in continuare sa prieteniti, si propune-i sa nu va mai certati pentru ca tu nu mai poti cu atitea certuri. Si un sfat, nu fi prea increzuta in fete, pentru ca de unde stii ca ea nu-ti spune secretele fetelor cu care vorbeste cind se cearta cu tine.