| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu si prietena mea ne-am certat iar.rolling eyes. motivul? un baiat(mai mult fata decat baiat.nu se intelege bine cu niciun baiat, sta doar cu fetele) care mereu se baga intre noi si de fiecare data ne certam din cauza lui. i-am spus de nenumarate sa nu mai stea cu ala. dar mereu face la fel.chiar nu vreau sa ne mai certam. avem mult prea multe secrete si chestii impreuna.de 2 zile nu mai vorbim deloc.azi nu a venit la scoala. ce naiba sa fac?

1 răspuns:
| zelda a răspuns:

Pai vorbeste cu ea deschis si fa-o sa inteleaga ca din cauza acelui baiat aveti discutii si spune-i ca nu vrei sa va mai certati din astfel de chestii. Nu cred ca ea vrea (cum de altfel nici tu) sa stricati o prietenie din cauza ca "unu" se baga intre voi. Vorbeste cu eahappy