| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu tot vb cu pretena mea la telefon si ea e in alata reatea si cum eu o sun eu stiu ca ar trebui sa imi iau doar din minutele nationala si mo luat am avut 60 si mai am 54 dar am trimis mesaj la 415 acum cateva zile si im zicea ca mai am 20 de minute oraange si 56 minute nationale de la 180 am coborat la 20 in 5 zile dupa ce mi-am platit abonamentul. si nu am vb decat cu ea o dat in alea 5 zile. a da si am mai sunat pe cineva pe nr ascuns de e in acceasi reatea cu mine.Eu sunt pe orange si ea e pe vodafone.Intrebarea e dc nu mi-a luat doar din minutele nationale mie mi-a zis maicamea ca doar din alea nationale imi ia cand vorbesc in alta retea.

1 răspuns:
| zizibela a răspuns:

Incurcata poveste laughing si totusi care e intrebarea? ori sunt cam dusa si nu imi dau seama ori tu cam aberezi laughing