| KyTz99 a întrebat:

Am o întrebare. Dacă am minute naționale iar minutele Orange mi s-au terminat pot vorbi in rețea folosind minutele naționale? Mulțumesc anticipat. FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| Patriciia a răspuns:

Da normalwinking

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Minutele nationale se pot folosi in orice retea nationala, inclusiv in reteaua Orange, daca minutele alocate in acest sens s-au consumat.
O zi buna,
Orange Helpers

| Ioscaa1 a răspuns:

Si eu am patit la fel dar pe Vodafone si nu am putut sa sun

| FootbalAndreiCobra a răspuns:

Merge categoric dar daca se duce termenul nu mai stunt valabile.

| CamiiPopa a răspuns:

Bună! Minutele naționale sunt pentru a vorbii pe Cosmote, Vodafone, etc! Nu poti vorbii cu minutele naționale în rețea deoarece se înțelege și după nume „ minute NAȚIONALE „.
Fundă sper big grinD O zi bună happy