| anonim_4396 a întrebat:

Deci mi-am platit abonamentul acum 13 zile si am vb cu cineva de din reateaua mea 1 ora sua o ora jumate si de la 180 am coborat la 20 de minute si ieri o mai intervenit ceva si o trebuit sa sun din nou si am ramas cu 6 minute in retea si 55 minute nationale pot sa imi reincarc creditul chiar dca inca nu a venit factura orange pentru abonament adica sa nu mai astept pana al sfarsitul luni?

2 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Un abonament nu poate fi incarcat. daca te referi sa incarci o alta cartela pentru minute poti face asta. dar nu abonamentul

| zeeeeeex a răspuns:

Ma bucur ca cineva a inteles ce ai zis aici ca eu unul din pacate chiar ma chinui si nu prea reusesc happy