| silver19 a întrebat:

Deci fetelor am o intrebare pentru voi, de fapt e chiar clasica intrebarea asta tongue dar sunt curios ce ati face daca va despartiti de iubitul vostru civilizat si cu care inainte sa fiti impreuna erati cei mai buni prieteni!
Ramaneti in continuare amici? Vorbesc aici doar in cazul in care erati inainte prieteni, nu ma intereseaza genul de relatii in care ati fost doar iubiti si atat. happy

11 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Eu cu baiatul cu care am stat 2 ani sh 6 luni eram f buni amici inainte d a ne pune impreuna ne povesteam orice el imi povestea de fetele lui eu nu aveam ce sa ii povestesc eram virgina laughing. S'a terminat, a inceput sa ma amenintze cu gen ca daca nu ma impac cu el imi da fok, si am vb cu el destul de clar, si am ramas din nou amici ne mai sunam imi spune cu cine mai sta ce a mai facut ma intreaba cum merge rel mea cu prietenu meu, deci na nu e prietenia cum era inainte de a ne pune impreuna, ca totusi au fost 2 ani sh 6 luni, amintirile au ramas cateodata mai radem si noi ca vb iti aduci aminte d faza aia etc laughing oricum ne intzelegem super.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Da, putem ramane amici desi ar fi destul de greu.

daniela
| daniela a răspuns:

E greu sa ramai in continuare la fel de bun prieteni, dar sa te desparti civilizat si sa ramaneti simpli amici da asta sigur se poate

| valThina a răspuns:

Eu as ramane amica cu elwinking

| Deea a răspuns:

As ramane prietena buna cu el dar cu siguranta relatia noastra ar fi foarte schimbata.

| kytty a răspuns:

Da, ramanem amici. dar depinde de motivele pentru care s. a pus STOP relatieihappy

| DeeDee28 a răspuns:

Da...ramanem prieteniwinking...iti spun din experientastraight face

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Daa.
as fi in continuare amica cu el
dar iti dai seama ca nu va fi chiar la fel prietenia noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca ramanem prieteni prin cauza din care neam de certat

| alinna_1696 a răspuns:

Pai am trecut printr-o situatie de genul...
Am ramas amici insa nu exact ca inainte. Mult mai distanti.

| pikco a răspuns:

Sigur ca ramanem amici, daca ne-am despartit inseamna ca ne-ma dat seama ca nu putem fi impreuna dintr-un motiv sau altu`, dar asta nu presupune sa incetam sa ne vorbim in general, respectiv sa ramanem amici in continuare. :*