| TVD13 a întrebat:

Deci fiti atenti aici! Mare problema:-o
Poi e baiatu asta de care imi place, si acum o luna m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si dupa 3 zilee i-am zis "DA". Totul bine si frumosss pana cand dintr-o data am inceput sa nu mai vorbim. Prietenele mele mi-au zis ca intr-o seara, era cu una si se sarutau si eu nu le-am crezutsad Cea mai mare prostie sa nu le cred. Si apoi am vazut ca si-a pus pe facebook ca e intr-o relatie cu una urata frateeethumbs downlaughing dar urataa raulaughing
Normal ca am injurat si am si plans putin ca proasta dar acum mi-a trecut nu ma mai gandesc la el, dar in schimb ma gandesc la AIA! Mereu imi spun fetele ca e afara si a naibii e mereu afara cand eu sunt in casa!
In sfarsit! Acum el vorbeste iar cu minelaughing si vorbeste frumos ca inainte ba chiar m-a intrebat daca vreau sa ies sambata cu el sa ne plimbam si eu iar am zis "DA"! Why?!sad
si cand l-am intr de prietena lui a zis ca a avut niste probleme cu ea si ca nu zice nimic! Prietenele mele spun ca a facut misto de mine si ca face si acum! Sfaturi ceva? Orice!
Multumesc~!

5 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Lasa-l ca nu e de tine, meriti ceva mai bun.Nu mai sta dupa fundul lui ca nu e nimic de el, iar in legatura cu acea fata las. o in pace daca te gandesti bine o parte de vina a avut si el nu doar ea poate a mintit. o ca e singur. El face ce ce vrea muschiul lui si tu zici ca esti nevastasa stai sa le alergi pe toate sa le bati... ia gandeste-te bine merita sa te faci de ras? Normal ca s-a intors la tine ca stie ca esti fraiera si te impaci cu el.Vad ca acum nu ai nici o rtinere ca "urata" la lasat si tu l-ai luat de bun. E na ca sa si pupat cu ea si acum te pupi si tu laughing

| gygeana a răspuns:

Parerea mea bateti joc de el in cel mai frumos mod posibil...devil

| Luannah a răspuns:

Da-l drek; D

| StefiM a răspuns:

Parerea mea e un mare curvar lasa-l cant mai poti!

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

După plată și răsplatăwinking. Fă-i și tu la fel și vezi dacă lui îi convine.