| cosmina_8603 a întrebat:

Deci imi place de un baiat de la mine din clasa. dar el ma considera o simpla prietena. a si apropo el are o prietena din cealalta clasa si sunt f buna pr. cu ea... ce sa ma fac.help meeeee!

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si de ce iti risti prietenia cu ea si risti sa faci ceva groaznic, adica sa. i despartsi, pentru a fii tu cu el? e clar ca nu o sa ramai vesnic cu el!
cel mai bine ar fi sa vorbitsi totsi 3 si sa vedeti cum stau lucrurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...in primul rand ar trebui sa vorbesti cu colegul tau.sau nu stiu... uite putem vorbi.si eu caut o prietena:d ID meu :dany_2007_pustiu

| cosmina_8603 explică:

Da dar e cam greu sa vb cu el lucruri serioase.rade mereu...si cu glumele lui.rad si eu in fiecare zi