| MyLifeIsAmazing a întrebat:

Deci problema maree! Un baiat din clasa de la mine ma place si nu pot spune ca e urat este Ok si am vrut sa fiu cu el doar ca la scoala am un prieten foarte bun care m-a luat in brate in ziua de din`nainte sa ma comb cu baiatu ala care ma place...Chestia e ca ala ne-a vazut si moare de gelozie dar a fost doar o imbratisare crying. Chestia proasta e ca baiatul a pus pe alti baieti sa-l bata pe prietenu ala (care ma luase in brate) si imi era asa frica incat am fost cu el pana acasa cu o prietena care`i stia paia care trebuiau sa-l bata. crying Nu mai putea de nervi si m-am dus la baiatul ala care ma place si i-am zis ca nu vreau sa mai fiu cu el. x( si ala nu a mai pus pe nimeni sa-l bata pe saracu` baiat, insa este obsedat. Vrea raspunsu` la intrebarea "de ce nu mai vrei?" si ma enerveaza. Nu l-am crezut in stare sa faca asa ceva si mi`e cam frica sa stau acum in preajma lui. Voi ce credeti? Ce ar trebui sa fac? Help meeeee!

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Tipul asta e genul de baiat "pumnii mei minte nu are". De unde si pana unde a facut el legatura ca daca te-ai imbratisat cu un baiat gata, esti prietena luiraised eyebrowsVorbeste cu el si spune-i sa iti lase amicul in pace ca nu a fost nimic, iar daca nu intelege cu frumosul apeleaza la profesori pentru ca asta e hartuire