| PitikBhaa a întrebat:

Deci imi place de un baiat de la mine din scoala si as vrea sa afle, eu sunt cam rusinoasa si nu pot sa ii spun eu, si nici sa ii spun cuiva sa ii spuna lui ca il plac caci doar o prietena de-a mea care nu este din scoala stie asta. Va rog ajutati-ma cu un sfat sau chiar mai multe!

4 răspunsuri:
| necunoscut22 a răspuns:

Roago pe prietena ta sai spuie,sau spune-i in gluma vezi ce zice? poate spune da, sau trimitei un bilet anonim, sau fai rost de nr lui de telefon is mai multe posibilitati etc.Sau fa tu primul pas spune-i in fata undeva sa fi numai tu cu el,incearca sal cuceresti in anumite moduri, si lasa rusinea deoparte daca-ti place de el, cauta si tu un pretext dea te intalni cu el numai voi doi si cu timpul vei avea curajul sai spui.Succes

| PitikBhaa explică:

Am id-ul lui

| yonutzmircea18 a răspuns:

Ai auzit de adevar sau provocare?

| alecsurapidistu a răspuns:

Pai fa rost de id-ul lui happy si nu stiu incearca faza aia cu oracolul adica faci un oracol si pui acolo intrebari: ce parere ai despre mine, te-ai combina cu mine laughing sau ceva de genu asta si vezi.