| maytha a întrebat:

Deci imi place de un baiat de mult timp. anul trecut era cu mine ca si cum nu m-ar cunoaste si stie ca il plac iar de cand o inceput anul asta scolar cand e pe langa mine se poarta indiferent cum ma port si eu cateodata si cand e la indepartare se uita la mine intr-un hal de zici ca e indragostit... Oare ce e cu el? ma place si el sau nu? Cei din clasa lui tot ii spune cand trec pe langa ei ca uite-ti femeia si dinelea si el zice ca lasa-ti-ma in pace da tot el se uita dupa mine. Voi ce ziceti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

E un prost care nu stie ce vrea. DAca te placea iti spunea odata si odata! asa ca mergi mai departe si gandeste`te ca el nu te merita.baga`ti asta in cap si va fi bine.PS: nu vorbesc ca sa ma aflu in treaba, te inteleg perfect fiindca sunt in aceeasi situatie.sad

1 răspuns:
| Barblaster a răspuns:

Te place