| Jojolicious a întrebat:

Hei...Deci.iubesc un baiat. el are prietena dar. el(ma placea) s-a descpartit de ea.de revelion. ca sa fie cu mine. apoi. s-a despartit si de mine.ca sa se impace cu ea.pentru ca el avand o relatie de circa 6 luni cu ea. ii era dor.si.si-a cerut nenumarate scuze de la mine. Am ramas prieteni.dar.eu inca il iubesc. iar el inca tine la mine pentru ca 'm-a iubit mult' din cate mi-a spus el.
Ce ar trebui sa fac? _.'

Răspuns Câştigător
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Incearca sal intrebi daca mai vrea sa fie cu tine si spune-i ca asta e ultima sansa altfel nu va mai fi nimic niciodata intre voi sau incearca sa il uiti pentru ca altfel se va juca cu voi 2 mult si bine cand se cearta cu una merge la alta si tot asa.
Dar totusi incearca prima nu incearca sa-l faci gelos cu alt baiat ca va renunta la tine baietilor de genul asta nu le place sa se complice big grin Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| lovevampire18 a răspuns:

Pai daca te.a iubit mult nu te mai lasa pentru prietena lui si ramanea cu tine chiar daca e cu ea de 6 luni.
Ar trebuii sa vorbesti serios cu el si sa.ii spui daca mai tine la tine cum spunea el

| otilikapostolik a răspuns:

Eu iti recomand sa nu fii cu cineva asa incurcat! nicio fata nu vrea pe asa cineva langa ea care nu stie ce vrea ca deja o sa vad ca peste o saptamana iar te paraseste pentru alta lasa-l balta daca te-ar iubi ramamanea cu tine adica poate s-a certat cu prietena lui si te foloseste ca pe a cincia roata. sper sa faci alegerea corecta! (+un baiat spune orice dar nu se tine in veci de cuvant!)

| freakazoid a răspuns (pentru otilikapostolik):

Si fetele se tin de cuvant? Cred ca e o chestie valabila speciei nu sexului masculin laughing

| otilikapostolik a răspuns (pentru freakazoid):

Da sssiiiguuur nu te pot contrazice dar mai mult mint baieti. sâc!:-P

| freakazoid a răspuns (pentru otilikapostolik):

Nu ma refer strict intr-o relatie, imagineaza-ti urmatoarea situatie: 2 fete vorbesc, una o intreaba pe cealalta "Fata ce greutate ai?" si cealalta inevitabil o sa zica cu 3-4-5 kg mai putin/mult (depinde de situatie)

| otilikapostolik a răspuns (pentru freakazoid):

Aiciii nu te pot contrazice, mai ales la greutate da!

| D3iDEI a răspuns:

Fai un martisor handjob