| Tequilover a întrebat:

Sa va povestesc.
Deci, in trecut ( am 2 luni ) o prietena apropiata s-a pus intr-o relatie cu un baiat de care ea nu stia ca imi place mie. Mai incolo s-au despartit. Fata aia deci pe nume Delia m-a pus pe mine intr-o reltie cu el deoarece zicea ca daca il plac blablabla ( a aflat pana la urma ca imi place de el ) deci m-am pus cu el ca sa zic asa chiar in ziua in care ei s-au despartit. Era prima mea relatie oficiala. Ma simteam bine sa stiu ca am prieten dar dupa cateva zile ne-am despartit. Ne-am impacat iar dupa iar ne-am despartit dar de data asta DEFINITIV! ( el a vrut sa ne despartim in ambele cazuri ) sad.
Intr-o zi, cea mai buna prietena a mea ( nu Delia, alta) a vorbit cu el si l-a intrebat de ce a renuntat la mine, ca eu tineam la el. A spus ca el vroia sa ne pupam pe buze, sa ne tinem de mana. Eu, fiind prima mea relatie nu stiam ce sa fac! Intr-un fel puteam spune ca nu suntem intr-o relatie doar asa de forma.
Am uitat sa mentionez ca am 12 ani. Ma rog, au trecut zile, luni.
Alaltaieri ( noi 2 s-tem colegi ) baiatul acesta avea gesturi ca si cand ar placeao pe Delia din nou. Acum cateva saptamani el vorbea cu un prieten de-al meu si el e destul de apropiat cu mine si au vorbit ei ceva iar baiatul asta care il plac pe nume Adrian a intrebat daca am prieten... si am spus ca da. eram penibila dupa!
In orice caz, azi la scoala se uita la mine.
Nu stiu ce sa cred?! Ma mai place sau nu? Nu il pot uita si pot spune ca il iubesc enorm!
Funda :*

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Si el are tot 12 ani? Scumpo, daca e asa, ma tem ca nu te place indeajuns. Baietii sunt atat de imaturi uneori, nu are cum sa aiba intentii serioase la varsta asta, e doar o joaca pentru elhee hee.
Asa ca fruntea sus "sa nu-ti cada coroana"cum se zice laughing Si cauta un baiat mai serios decat el, crede-ma se va oftica :*.

5 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Am avut si eu un asa specimen langa mine. Si inca tin la el. daca pot sa zic asathinking adica inca simt atractie fata de el.dar il evit..nu meritaoh go on.

| Ivanovicius a răspuns:

Ei bine, acest tip de baiat este unul tipic. Ori e un fals, ori e indecis, adica nu stie pe care fata o va alege. Eu spun sa il uiti, deoarece a fost cu tine, s-a despartit si iar a fost si iar s-a despartit? E neseriozitate. Bafta!

| Radu_7611 a răspuns:

Copii fara stapan ba voi nu aveti ce face poate o simpatie dar asta laso draq ar trebui ca generatiile urmatoare sa faca sex la 9 ani

| Tequilover explică (pentru Radu_7611):

Hai, vezi cum vorbesti :* Am 12 ani, da? Parintii mei ma lasa sa fac ce vreau!

| Radu_7611 a răspuns (pentru Tequilover):

Aha si daca sar trezi cu un copil din flori ce ar zice atunci " bravo(cum te-ai mai numi) ma bucur pentru tine" dhoamne fereasca ce parinti ai...