| EllaBella11 a întrebat:

Deci... iubitul meu ( filip)are casa la un pas de fostul meu iubit(Mihai). Azi cand am vorbit cu actualul, mi-a zis ca fostul meu iubit Mihai, i-a zis lui ca el inca mai e cu mine, desi el nu mai era. Insa, Filip nu ma crezut cand i-am zis ca nu m-ai sunt cu Mihai. Asa ca nu mi-a mai vorbit. Insa, peste jumatate de ora el ( Filip) m-a sunat. Dar eu i-am inchis big grin. Ce credeti ca inseamna asta?
DAU FUNDITA big grin :*

Răspuns Câştigător
| papusika97 a răspuns:

Mihai a facut asta ca sa te desparta de filip fiindca e invidios ca esti fericita si vrea sa te faca sa suferi filip sa razgandit si vrea sa discute cu tine suna-l si vezi ce zice incearca sa ii explici ca doar pe el il iubesti si ca nu o ai nici o relatie cu mihai arata-i conversati pe mess arata-i si dovezi daca ai bineinteles sper ca te-am ajutat baftabig grin

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Poate insemna de exemplu, ca esti nesimtita...sau needucata.

| Alystar a răspuns:

Filip ar trebui sa aiba incredere in tine. Explica-i acest lucru. Explica-i ca are o relatie cu tine nu cu Mihai, iar daca are mai multa incredere in Mihai sa se duca sa stea cu el sa fie iubita lui sau sa schimbe rolurile.

| bowwow970 a răspuns:

Ca trebuie sa te impaci cu mihai! si sa ii zici lu filip ca e praf.
nu conteaza ce zice filip, tu ii zici ca e un retardat si nu te merita
si apoi faci dragoste cu mihai.
si se rezolva toate problemele

| VADIq a răspuns:

S`a razgandit baiatul
Sau sa-ti spuna: Du-te naibiwinking

| MicutsaRu a răspuns:

Draga, poate ca sa razgandit si ar trebui sa ii spui lui Mihai sa isi vada de viata lui k totul intre voi s-a terminat si daca mai tine la tine sa ii spui sa incerce sa te uite big grin! (parerea mea)