| anonimanonima a întrebat:

Deci
joi-a trecuta am fumat 2 tigari
vineri 1
sambata 4
duminica 1
luni 1
marti 2
miercuri 3
azi(joi) 6
!
Sa ma las? funda.:Xscz categ

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Si eu intr-o perioada am incercat sa fumez si crede-ma ca este cea mai mare prostie!
Ar trebui sa te lasi, este pentru sanatatea ta si mai ales ca e bine si la buzunar(tigarile fiind doarte scumpe).
Tu faci ce doresti, dar ar trebui sa te opresti pana nu va fi prea tarziu...

Sper ca te-am ajutat si sper ca o sa-mi asculti sfatul!

18 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii! dar e bine ca ti le numeri rolling on the floor cand oi ajunge dependenta oare thinking numeri pachetele sau tzigarile din el oh go on fa ce vr laughing daca vr las-te daca nu nu te lasha. eu te-as sfatui :d sa nu le lasi laughing depinde si de ce varsta ai`happy asta cu lashatul depinde doar de tine si de vointSa tah kiss

| unnimeni a răspuns:

Daca vrei si poti, lasa-te.

| dariaelena a răspuns:

Da lasa'te

| simonica57 a răspuns:

Da trebuie sa te lasi

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Nu e viata mea. nu ma intereseaza happy

| ania a răspuns:

N-am auzit pe nimeni care fumeaza de 15-20 de ani sa fie foarte mandru de asta.Toti se plang cat au incercat sa se lase si cum nu reusesc.Nu ne ia nimeni libertatea de a gresi dar si ponosul alegerilor noastre tot noi il tragem.

| MadnessCaffe a răspuns:

Ar trebui sa te lasi de fumat pentru sanatatea ta. Poate nu iti dai seama cat timp esti tanar, dar mai tarziu o sa cauzeze. O sa obosesti mai repede (deoarece cand fumezi inhalezi fum in plamani), vei avea probleme cu dantura, posibil astm.In plus mainile, respiratia, hainele o sa iti miroasa a tigari si este foarte neplacut. E cel mai bine sa te lasi de tigari cat timp e devreme.

| DenisaBiluta a răspuns:

Eu nu fumez \m/ si ma simt bine adica nu simt nevoia sau altceva lasa`te incearcawinking

| ofataoarecare_2381 a răspuns:

Lasa. te tigarile sunt si scumpe si nici nu. ti fac nici un bine... o risipa de timp si baniwinking

| buterfly a răspuns:

Eu zic sa nu continui...Incearca sa le lasi pentru ca mai incolo o sa iti creeze dependenta!sad
Incearca sa mergi in locuri in care nu se fumeaza sau sa iesi cu persoane care nu fumeaza si o sa iti fie mult mai usor!
Succes!:*

| tzutzy_3632 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-te, altfel vei deveni dependenta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de raspunsurile altora ca sa te decizi in privinta fumatului? esti o proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, ca si concluzie la raspunsul dat mai sus. esti o proasta. Sinucide-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lasa de fumat!

| bboy a răspuns:

Lasa tigarile! incearca iarbalaughing). am glumit. nu e bine ce faci.mai tarziu o sa realizezi ca nu e bine dar o sa fie prea tarziu.Incearca sa te lasi.

| nico_6459 a răspuns:

Categoric ar trebui sa te lasi.
Sa sti ca pentru cateva tigari fumata pierzi o ora din viata si asta este foarte ingrijorator. Succes! vreau funditabatting eyelashes

| SupradOzza a răspuns:

Depinde de varsta ta... daca prietenii care sunt tigarilor sa nu se indeparteze de tine din cauza asta...big grin. faci cum crezi ca este mai bine pentru tine, sanatatea ta si prietenii tai [ conteaza si parerea lor love struck ]

funda?:X