| anonim_4396 a întrebat:

Deci m-am combinat cu o fata acum 3 saptamani o cunosc pe de internet si e din orausl meu si o stiu prin intermediul unei colege vechi de clasa.acum cateva zile ne-am intalnit, cand ne-am intalnit la ea in cartier ea normal ca o venit cu pretena ei mai mica de 11 ani si cu mine de abia o schimbat 2 vorbe o vb apropae numa cu aia de 11 ani despre fostul preten al ei(a aleia de 11 ani) si cum ea nu intra pe mess vb numa pe imvu pentru ea ii ca un fel de mesenger si de cateva zile inainte sa ne vedem tot uita sa ma invite pe imvu la chat si inainte tot timpul ma invita sa vorbim, da parca ii prea indiferenta cu mine si m-am saturat ieri cum ea nu are credit mo sunat pretenasa de 11 ani ca erau ea (pretena mea) si doi baieti de acolo pe care ii stiu si ea nu o vrut sa vb cu mine la telefon da o zis aia de 11 ani si un baiat hai aici ca vrea deni(pretena mea) sa vb ceva cu tine intre 4 ochi eu evident ca nu amm dus m-am gandit ca poate ma asteptau sa ma ia la misto ca ea o venit atunci un pic la telefon: si o zis bine, bine bine asa repetat si parca radea,crying si nu stiu ce sa fac sa o intreb daca ea chiar nu m-a placut deloc niciodata si numa si-o batut joc de mine in astea 3 saptamani(in astea 3 saptmani neam vazut o singura data) si incep sa cred ca are pe altcineva si pe mine ma tine de rezerva...sau sa ii dau papucii direct eu tot m-am gandit sa o intreb daca chiar nu m-a placut niciodaat da poate ma minte...Ar trebuii sa mai merg pe la ea prin cartier sa o caut? parca mie cam frica ca or aflat aia 2 ca suntem impreuna sau cel putin ca eu o plac si pe mine nu ma cunoaste nimeni din cartieru ala infara de ei ca numa o data ma trecut pe acolo.si pe ei i-am cunoscut atunci.si poate or zis la altii si ma astepata o bataie daca trec pe acolo ca poate ii vreun gelos pe acolo sau ceva.ca ieri mo zis unu din baietii aia 2 pe mess ca cica dc nu am venit ca la deny( la pretena mea) ii place mine si vrea sa vin.si alataieri am vb cu ea pe imvu si i-am zis ca dupa ce o plecat ea sus eu am mai stat un pic cu unul din baietii aia 2 si o zis ala ca ea are fata horror si i-am zis ei ca el o zis asta de ea si cam peste vreo 20-30 de minute dupa ce ea o iesit de pe imvu imi zice ala pe mess ca dc am zis eu ca o zis el ca ea are fata horror ea imediat eu zis la ala cea ce nu ma asteptam si ieri nu am dat de ea deloc, nu stiu ce sa fac sa ii dau papucii direct sau sa o intreb daca ea m-a placut macar pana acum eu as vrea sa ii mai acord o sansa voi ce ziceti? Eu am 14 ani si ea la fel. Daca am suna si azi sa merg la ea in cartier sa ma duc.sau mai bine nu as merge?

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Prea multe nu am inteles, cel mai bine e sa lasi orgloliul la o parte si sa ii spui cat de mult o placi. Daca te ia la misto numai vb cu ea, ignoro.Asta o sa o doara teribil de rau

| cosminbacau a răspuns:

Mamaaaaa ce de-a semne de punctuatie ai. Eu unul chiar nu am inteles. Dar astept si de data asta pe cineva care are rabdare sa descifreze ce ai scris tu acolo si iti raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai papucii, daca te-a iubit cu adevarat ii vei acorda o noua sansa,,, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti fraiera

| Manu3la a răspuns:

Doamne ce mult ai scris laughing) eu iti zic sa ii dai papucii happy