| AnemonaP a întrebat:

Deci.Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Luna trecuta am cunoscut un baiat printr-un alt baiat.Am facut cunostiinta si nu am vorbit deloc.a plecat foarte repede.nu a stat nici 5 minute.Prietenul meu (prietenul nostru comun) si-a dat seama ca imi place de el si l-a intrebat ce parere are despre mine si din astea. Spune ca sunt draguta la prima vedere si ma place un pic si ca vrea sa ne cunoastem mai bine. Si intr-o zi ca are o parere buna despre mine.Eu nu prea cred totul straight face il am prieten pe facebook l-am salutat mai de mult nu a spus nimic. Daca ar vrea intr-adevar sa ma cunoasca ar spune ceva sau chestii.Ce sa fac? Sa ii bag id-ul de mess si sa vb cu el acolo? Cam ce? Argumentati va rog din suflet. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| XDeiutzaX a răspuns:

Eu zic sa nu-l bagi in seama.Asa fac baieti... uita-l si si-asa te place numa pentru ca esti frumoasa ca numa odata v-ati vazut si nici nu ati vbhappy

1 răspuns:
| Dor1n4Killer a răspuns:

Eu zici sai bagi id si sa vorbesti cu elbig grin