| AnemonaP a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu un sfat? Am facut cunostinta cu un baiat printr-un prieten comun. Si lui i-a spus ca ma place si vrea sa ma cunoasca si eu i-am spus lui ca imi place de el. Vreau sa il cunosc, vrea sa ma cunoasca.Am nr lui de telefon, are numarul meu de telefon, dar nu a facut nimic pana acum. Ia spus prietenului meu ca ii place un pic de mine si ca vrea sa ma cunoasca mai bine ...de o saptamana astept sa vina sa ne cunoastem... dar nu stiu. i-am spus de mai multe ori prietenului meu sa il cheme ..mda.Ce sfat imi dati? va rog

Ce sa vorbesc cu el? Dati exemplu de conversati. va rog

Funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| Asiryx a răspuns:

Tu esti fata... el trebuie sa actioneze, daca devi tu insistenta o sa pari obsedata deci poate e el timid si vor veni toate mai tarziu happy. Ai doar putina rabdare