| AnemonaP a întrebat:

Deci.Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Luna trecuta am cunoscut un baiat printr-un alt baiat.Am facut cunostiinta si nu am vorbit deloc.a plecat foarte repede.nu a stat nici 5 minute.Prietenul meu (prietenul nostru comun) si-a dat seama ca imi place de el si l-a intrebat ce parere are despre mine si din astea. Spune ca sunt draguta la prima vedere si ma place un pic si ca vrea sa ne cunoastem mai bine. Si intr-o zi ca are o parere buna despre mine.Eu nu prea cred totul il am prieten pe facebook l-am salutat mai de mult nu a spus nimic. Daca ar vrea intr-adevar sa ma cunoasca ar spune ceva sau chestii.Ce sa fac? Sa ii bag id-ul de mess si sa vb cu el acolo? Cam ce? Argumentati va rog din suflet. Funda+vot

P.S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Asta e chestia.ca i-am dat add dar nu intra niciodatawinking.am verificat pe detector.

| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Adauga-i id-ul de mess si vezi cum se comporta, daca nu iti place sau simti ca te respinge ar trebui sa lasi balta toata treaba si sa nu te complici ca nu are rost, crede-ma! Pe mess vorbesti cu el, il intrebi ce face apoi il lasi si pe el sa zica ceva..sa deschida un subiect. Daca vezi ca se baga in seama inseamna ca merita cu adevarat iar daca nu spune nimic inseamna ca nu are rost!
Sper ca te-am ajutat cumva!
O seara placuta!

| ZapadaDinCartierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Ai putea sa ii dai id-ul tau de mess, dar ai putea sa ii spui direct ce simti! Adica...Lui ii place de tine, tie de el...Ce se poate intampla?! Daca nu ti-a raspuns pe Facebook poate ca nu era online. Sper ca te-am ajutat!:*:*:*