| Piticuuu a întrebat:

Deci mai stit ca v-am intrebat in legatura cu baiatul acela cu un an mai mic Am cam hotarat sa incerc stiti dar. am aflat ca el deja sa laudat la niste prieteni ca e cu mine.lucru care ma suparat destul de tare in fine asa-zisa "cearta" ca ma infuriat si mai tare ca ma mintit si ca nu e adevarat dar prietenul lui cel mai bun mia confirmat ca mintea... i-am spus ca nu va ma fi nimic intre noi si nu trec foarte usor cu vederea, l-am pus pe invisible pentru "a se calma putin" dimineata urmatoae ma trezesc cu un mesaj de la alt id care era al lui spunand ca recunoaste ce a facut si ca ma iubeste lucru pe care mi la zis si prietenul lui dar nu prea stiam ce sa zic ca el a spus cu o seara inainte ca :"recunsoc ca am zis chiar daca nu e asa". L-am scos de pe invisible.Isi tot punea la status un link de youtube cu un filmulet despre o poveste de dragoste la care la sfarsit isi cerea scuze nu stiu daca era neaparat facut de el. Dar oricum nu am mai vorbit nici cu prietenul. la scoala l-am evitat el se comporta la fel doar ca nu imi mai zambea cum facea de obicei.Acum nu stiu ce sa fac nu mai vorbim nimic si eu acum ma simt ciudat ceva gen fluturasi in stomac si melodii melancolice n-am chef de distractii ceea ce nu e genu meu.Va rog imi puteti spune ce sa fac.si daca e sa vorbesc cu el nu stiu ce sa ii zic:-

Răspuns Câştigător
| bsorynovidiu a răspuns:

Cati ani aveti? Iubirea e altceva, nu e placerea de a "fi cu cineva". Se pot iubi 2 persoane si fara sa "fie impreuna". Daca el se lauda ca e cu tine, dinainte sa fiti de comun acord... aia nu e iubire in nici un caz... e doar sa se laude ca e si el impreuna cu o fata, chiar mai mare decat el. Zic sa mai astepti.

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa-l ierti si sa mai vorbesti cu el. Da-i a doua sansa.

| Piticuuu explică:

Nu am mai vorbit nici cu prietenul lui*...scuze am uitat de "lui"

| Piticuuu explică:

Ms pentru sfat bsorynovidiu tocmai de aia vam intrebat ca asa am gandit si euhappy si ciprian ...nu prea stiu ce sa vb cu el